site logosu

Hikayenizi en iyi şekilde anlatın!

Siz de video içeriğinizin etkisini artırmak ve daha profesyonel bir izlenim yaratmak isterseniz, video montaj hizmetimizi kullanarak hemen bir adım öne geçebilirsiniz.

Maliyetlerinizi Azaltın

Yıl boyu içeriklerinizi hazırlayalım! Profesyonel montaj ekibimiz, tüm çekimlerinizi takip eder ve en kısa zamanda gerekli çalışmayı yürütür, Hazır olduğunda bir bildirim alırsınız. Kontrol ettiğiniz içerikleri hızlıca müşterilerinize teslim edin. Fazla personel, ekstra güçlü bilgisayar donanımları veya her içerik teslimi için ayrı satın alacağınız USB cihaz maliyetlerinden kurtulun.

  İhtiyacın Kadar Depolama Alanı*

Kapasite endişesi duymadan dosyalarınızı tarafımıza göndebilirsiniz. Montajı tamamlanmış tüm içerikler, size ait depolama alanını etkilemeden ayrı bir bölümde teslim edilir. Üyelik türüne bağlı olarak, maksimum 12 Ay’a kadar tekrar erişebilir ve indirebilirsiniz. 1 TB, 5 TB ve Sınırsız* size özel ayrılmış kapasite seçenekleri mevcuttur.

Hazır Web Siteleri (Barındırma Dahil)

Ekrana duyarlı yüzlerce hazır şablonlardan birini seçebilir, dilediğiniz gibi sadece içerikleri değiştirerek web sitenizi hazırlayabilirsiniz. Herhangi bir kod bilgisine ihtiyaç duymadan farklı blokları sürükle bırak yöntemi ile kendi şablonunuzu oluşturabilir ve dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Web hosting ücreti ödemenize gerek yok.

Hizmetlerimiz:

Fotoğraf

Renk & Retouch & Albüm Tasarımı

Tüm fotoğraflarınıza beğendiğiniz renk profilini uygulayabilir veya özel olarak seçtiğiniz fotoğrafları tek tek kontrol edebilir renkleri düzenleyebilir ve Retouch ile gerekli cilt temizliği yapabiliriz. Bir albüm tasarımına mı ihtiyacınız var? Dilediğiniz ebatta ve sayfa sayısında tasarlayalım.

Video

Video Montaj & Render

Montaj ve proje dosyası hazır ise dilerseniz sadece Video Render desteği sağlayabiliriz. Uygun fiyatlı standart srıalama ile montaj yapabilir veya Düğünün önemli anlarından genel bir düğün hikayesini oluşturabiliriz. Düğün Klibi gibi özel ve profesyonel ihtiyaçarınızda montaj yapabiliriz.

360°

Sanal Tur & Mekân Fotoğraf Çekimi

360 derece sanal tur fotoğraf çekimi ile istediğiniz mekanda 3 boyutlu gezebilmenin özgürlüğünü yaşayın. Profesyonel mêkan çekimlerimiz ile tanıtımınızı güçlendirin. Yüksek çözünürlükte ve üstün imaj kalitesiyle, Doğal ve dengeli ışık, Canlı renkler sunarız.