site logosu

Pazarlama / Reklam İzni  –  Çerez Politikası  –  Gizlilik Bildirimi  –  Geri Ödeme Ve İade Politikası  –  Şartlar Ve Koşullar  – KVKK

Genel Bakış

Satın alma işleminiz tamamlandığı andan itibaren sunduğumuz her türlü reklam, yayın hizmeti ve diğer her türlü tüm hizmetlerimiz de dahil olmak üzere, siparişiniz anından itibaren gerekli hazırlıkları yapmamız adına ilgili hizmeti teslim almadan önce veya tesliminden sonra maliyeti olması veya olmamasına bakılmaksızın tarafınıza özel olarak sunulur ve iade alınamaz.

İade edilemeyen öğeler:

 • Hediye Kartları
 • Yazılımlar veya aktivasyon kodları
 • Online Disk
 • Hosting
 • Web Sitesi
 • Üyelik Ücreti
 • Reklam Ücreti
 • Özel Reklamlar
 • İçerik Yönetimi

Ve benzeri sistemimizde ve/veya diğer tüm markalarımızdaki tüm hizmetler

Yalnızca kısmi geri ödemelerin verildiği belirli durumlar vardır:

 • Sadece hizmet kesintileri nedeniyle yarım kalması ve hizmetin tekrar sağlanamaması durumlarında, iadesi mümkün olmayan öğelerin bedeli/tutarı düşülerek, eksik kalan hizmet bedeli ve/veya reklam yayın süre bedeli iadesi yapılır:
  • Kısmi iade: toplam sipariş tutarınızdan her türlü hizmet (ücretli veya hediye veya ücretsiz sunulanlar vb dahil olmak üzere) maliyeti ve/veya o ana kadar almış olduğunuz her türlü hizmetin veya reklam süresinin indirimsiz hizmet bedeli düşüldükten sonra kalan tutarın, toplam sipariş edilen hizmet süresine bölünerek, o ana kadar verilen hizmetin ve/veya reklam süresinin düşülmesi ve kalan hizmet ve/veya reklam süresinin devamı verilemeyecek bölümün iadesini kapsar.

Hizmet kesintisi dışında başka hiç bir konuda veya koşulda iade talebinde bulunamayacağınızı peşinen kabul etmiş olursunuz. Tarafınıza teslim linkleri veya bilgileri iletilen her türlü hizmet, içerik ve/veya yazılımın güvenliğinden tamamen siz sorumlusunuz. Düğünümüz.com markası, şirketi, yöneticileri veya çalışanları sorumlu değildir.

Geri Ödemeler

Onaylanırsanız, geri ödemeniz işleme koyulacak ve 30 iş günü içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize veya hesabınıza iade edilecektir. Veya iade talebiniz doğrultusunda bir sonraki satın alma işleminiz için indirim kuponu sağlanacaktır.

Gecikmeler hakkında:

Henüz geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Ardından kredi kartı şirketinizle iletişime geçin, geri ödemenizin resmi olarak yayınlanması biraz zaman alabilir.

Daha sonra bankanızla iletişime geçin. Geri ödeme gönderilmeden önce genellikle biraz işlem süresi vardır.

Tüm bunları yapmanıza rağmen geri ödemenizi henüz almadıysanız, lütfen bilgi@dugunumuz.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Geri ödemeler ve iadelerle ilgili sorularınız için bilgi@dugunumuz.com adresinden bize ulaşın.